یاوران شب چراغ شیرازثبت :۸۴۸

نا بینایی ناتوانی نیست

وب سایت رسمی موسسه خیریه حمایت از کودکان
ونوجوانان نابینا تحت نظارت سازمان بهزیستی کشور

عمر ما آنقدر طولانی نیست که مهربانی را به فردا بسپاریم

آدرس: شیراز/باهنرجنوبی/میدان پارسه/پاسارگاد غربی/خیابان صنعتگر/کوچه ۲۷/ پلاک ۱۲۰

کدپستی: ۴۷۱۳۸-۷۱۷۶۸

تلفن: ۸۴۲۴۱۸۸ ۷۱۱ ۰۰۹۸ نمابر: ۸۴۲۴۱۸۱ ۷۱۱
همراه: ۹۱۷۳۱۶۲۱۹۷ ۰۰۹۸

شماره حساب جام ۶۵۱۲۲۱/۸۷

گزارش سفر زیارتی – سیاحتی به مشهد مقدس( خرداد ماه 1392 )

 

 

                                       

به نام خدا

         گزارش اردوي زيارتي آموزشي ( موسسه خيريه شب چراغ شيراز )1392

امسال نيز مانند سال گذشته با عنايت حق تعالي و توجه آن حضرت و با حمايت خيرين نيك انديش ، موسسه موفق گرديد تعداد60 نفر از كودكان و خانوادههاي تحت پوشش خود را جهت سفر زيارتي – آموزشي به مشهد مقدس اعزام نمايد.

             

 

روز شنبه 18/03/1392 راس ساعت 15 با خواند ن دعاي فرج و ذكر صلوات اين سفر معنوي آغاز گرديد. جهت صرف شام و اداي فريضه نماز در رستوراني در يزد توقف كرده و بعد از مدتي استراحت مجددا سفر خود را آغاز نموده؛ در طي مسير مربيان با تدارك ديدن برنامه هاي آموزشي متنوع جهت كودكان و خانوادههاي آنها ضمن آموزش ، فضاي شاد و مفرحي را جهت كودكان فراهم نمودند.

                        

 

و در نهايت ساعت 12 روز يكشنبه 19/03/1392 به مشهد مقدس رسيدند و در هتل آپارتماني كه براي آنها رزو شده بود اقامت گزيدند. طي پنج روز اقامت در مشهد كودكان نابينا به همراه والدين خود بارها به زيارت امام رضا (ع ) شتافتند و در جشن هاي برگزار شده به مناسبت اعياد شعبان شركت جستند.

روز دوشنبه 20/03/1392 بعدازظهر كودكان را به همراه خانواده به سرزمين بازيها برده تا در فضايي مطمئن و مناسب به بازي و تفريح بپردازند.

                         

روز چهارشنبه 22/03/1392 بعدازظهر نيز كودكان را به پارك ملت برده تا ساعتي را به گردش و تفريح بپردازند و بعد از برگشت به هتل به مناسبت ولادت امام حسين (ع) به برگزاري دعاي توسل و اهداي عيدي به كودكان پرداخته شد.

  

 

 

روز پنج شنبه 24/03/1392 كودكان پسر نابينا به همراه پدران خود با پارك آبي (موجهاي آبي) رفته تا از لذت بازيهاي آبي و ... در فضايي بدون خطر بهره مند شوند.

روز جمعه 24/03/1392 صبح بعد از صرف صبحانه مشهد را به مقصد شيراز ترك كردند و در طي مسير به آموزش و تجربه هاي جديد پرداختند.